Sitemize HoşgeldinizBugün :23 Mayıs 2024 Perşembe
<%=Islemler.TexteGoreBilgiVer("Select Baslik From T_Icerik Where Filtre=@filtre", "meta_"+GetLocalResourceObject("dil").ToString(), 20) %>
ANA SAYFA HAKKIMIZDA HİZMETLERİMİZ HABERLER REFERANSLAR İLETİŞİM
Üretim Tesisleri & Makina Kurulumları

Sektörün ihtiyaçlarını karşılayacak yetenekli tesisler ve ekipmanlar üretiyoruz. Kullanıcı dostu tesisler, uzun ömürlü üretimin garantisidir. Denay Otomasyon Elektronik Makina olarak kağıt, gıda, kimya, tekstil, plastik ve ilaç sektörlerinde gerek benzersiz çözümler gerekse tamamen ihtiyaçlarınıza yönelik tasarlanmış projeler konusunda geniş bir çeşitlilik, maksimum kalite ve optimum fiyat fırsatları sunuyoruz.

2010 yılında İsviçre'nin Zürih şehrinde kurulan şirketimizin 2012 yılında İstanbul Ataşehir şubesini faliyete geçirdik. Irak, Italya, Rusya, Kazakistan, Nijerya iş yaptığımız ülkelerden birkaçı. Projelerimizde ve revizyonlarımızda kullandığımız ürünler ağırlıklı olarak Avrupa ve Japonyadan ithaldir. 

Üretim Tesisleri & Makina Kurulumları hakkında  o.gulsoy@denayotomasyon.com adresimize mesaj yazarak veya  0532 173 29 77  nolu telefonu arayarak uzman personelimizden destek alabilirsiniz.

Tel.: (0216) 660 01 61© Her Hakkı Saklıdır. Sur Otomasyon & Elektronik & Makine Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzin ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Sitekobi Kobilerin Sitesi